Pomoc techniczna


Szanowny Kliencie,

Wszystkie niezbędne informacje techniczne, montażowe, eksploatacyjne oraz deklaracje CE dotyczące naszych produktów można znaleźć przy opisie danego produktu na stronie internetowej. Wiele informacji praktycznych znajduje się także w dziale "Serwis" na podstronach "Najczęściej zadawane pytania".

Niemniej w przypadku wykrycia nieprawidłowości w dokumentacji naszych produktów prosimy o opis problemu i wysyłkę na adres: pomoc.techniczna@eura-tech.eu W uzasadnionych przypadkach nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w możliwie najszybszym terminie, w celu udzielenia stosownych wyjaśnień i rozwiązania problemu.

W celu natychmiastowego uzyskania dodatkowego wsparcia technicznego możliwe jest skorzystanie z usługi płatnej, dzwoniąc do naszych specjalistów pod numer 703 203 063, koszt takiego połączenia wynosi 1,29 zł brutto za minutę.

Płatna infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-17:00


Infolinia płatna


Informacja dla Partnerów biznesowych

Jeżeli jesteś naszym Partnerem biznesowym, w razie jakichkolwiek problemów związanych z eksploatacją naszych produktów prosimy o przesłanie opisu problemu na adres: pomocb2b@eura-tech.eu Jednocześnie informujemy, że jako Partner możesz bezpośrednio skontaktować się z pracownikami Działu Technicznego naszej firmy. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, uzyskaj informację logując się do naszego systemu B2B (wyłącznie dla firm).