Współczesne technologie umożliwiają nam korzystanie z coraz bardziej zaawansowanych urządzeń, które zwiększają nasze poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają codzienne życie. Jednym z takich urządzeń są wideodomofony AHD, które oferują wysoką jakość obrazu oraz szereg funkcjonalności, umożliwiających kontrolowanie dostępu do naszych domów i mieszkań.

Seria wideodomofonów Eura AHD to systemy jedno- lub wielolokatorskie, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością obrazu, ale również wieloma innymi zaletami. Przede wszystkim, sygnał wideo w technologii AHD pozwala na pracę monitora w rozdzielczości 1024x 600 dpi, co zapewnia najwyższą jakość obrazu. Dzięki temu, można dokładnie rozpoznać twarz osoby odwiedzającej i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa domowników.

Monitory i kasety zewnętrzne z serii AHD

 

Monitory serii AHD są dostępne w dwóch wariantach: z wbudowanym modułem WiFi lub bez modułu WiFi. Moduł WiFi umożliwia obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Tuya, która jest dostępna na platformach Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, równocześnie wywołuje się monitor oraz smartfon wyposażony w aplikację mobilną. Dzięki temu, możliwe jest odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, wykonywanie zdjęć oraz rejestrowanie filmów w trakcie trwania połączenia. Funkcjonalności te z pewnością zwiększają komfort użytkowania i dają większą kontrolę nad dostępemnaszych domów i mieszkań.

 

Kasety zewnętrzne wideodomofonów AHD zostały wyposażone w kamery z szerokokątnym obiektywem, które rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Szerokokątny obiektyw zwiększa poczucie bezpieczeństwa domowników, gdyż pozwala na podgląd nie tylko twarzy osoby odwiedzającej, ale również jego otoczenia. Kąt pola widzenia w poziomie wynosi ok. 110º i pionie ok. 60º. To oznacza, że kamery rejestrują wszystko, co dzieje się przed naszymi drzwiami, co jest szczególnie ważne w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z niechcianymi gośćmi lub sytuacjami zagrożenia.

 

 

Elegancki i nowoczesny wygląd

Wideodomofony AHD to urządzenia, które łączą funkcjonalność z estetyką. Mają elegancki wygląd i nowoczesną stylistykę, co pozwala na wprowadzenie ich do różnych wnętrz bez obawy o psucie estetyki pomieszczenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna lub aluminium, co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ich minimalistyczny design i smukła obudowa sprawiają, że idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo, wideodomofony AHD mogą mieć różne funkcje, takie jak podświetlenie klawiszy, czytniki kart RFID, a nawet połączenie z systemami inteligentnego domu, co pozwala na jeszcze większe zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców.

Możliwości rozbudowy systemu AHD

Wideodomofony Eura AHD to systemy modułowe, co oznacza, że użytkownik ma możliwość rozbudowywania systemu wraz z rozwojem swoich potrzeb. System umożliwia podłączenie do jednej kaset zewnętrznej aż czterech monitorów wewnętrznych, co pozwala na skuteczne monitorowanie wejścia z różnych miejsc w domu czy mieszkaniu. Kolejną możliwością rozbudowy systemu jest dodanie kolejnej kasety zewnętrznej, co jest szczególnie przydatne dla osób posiadających więcej niż jeden wjazd do posesji. Dzięki temu użytkownik ma możliwość monitorowania każdego z wejść z jednego miejsca.

System wideodomofonów Eura AHD może również zostać rozbudowany o dodatkowe funkcje zabezpieczeń, takie jak system alarmowy. Urządzenia te posiadają wyjścia na takie akcesoria, jak np. czujniki ruchu, magnesy drzwiowe, czy czujniki dymu. W przypadku wykrycia zagrożenia, system może automatycznie uruchomić alarm dźwiękowy lub powiadomić użytkownika na telefon komórkowy. Warto zaznaczyć, że systemy alarmowe zintegrowane z wideodomofonami Eura AHD to także idealne rozwiązanie dla osób starszych, które wymagają większego bezpieczeństwa w swoim domu. Dzięki temu systemowi mogą oni czuć się bezpieczniej i mieć pewność, że w razie potrzeby, będą mieli szybki dostęp do pomocy.

 

Dzięki funkcjonalności i estetyce, wideodomofony Eura AHD są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wygodnego i bezpiecznego systemu monitoringu wejścia do domu lub mieszkania. Dzięki nim można mieć pełną kontrolę nad sytuacją przed drzwiami wejściowymi, a także łatwo i wygodnie zarządzać dostępem do domu dla gości czy kuriera.

, , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj również