Czujnik czadu ''Eura'' CD-45A2 – 5 lat gwarancji, wyświetlacz LCD, wolnostojący

Kod: A21A445 Model: CD-45A2 EAN: 5905548276908 Gwarancja: 24 miesiące - Door to Door
Czujnik czadu ''Eura'' CD-45A2 – 5 lat gwarancji, wyświetlacz LCD, wolnostojący
Czujnik czadu ''Eura'' CD-45A2 – 5 lat gwarancji, wyświetlacz LCD, wolnostojący ico 0
Czujnik czadu ''Eura'' CD-45A2 – 5 lat gwarancji, wyświetlacz LCD, wolnostojący ico 1
135 zł brutto

SUGEROWANA CENA DETALICZNA


Wybrane funkcje:

  • Certyfikat
  • Badanie w laboratorium
  • Zasilanie bateryjne
  • Czujnik czadu
  • Wyświetlacz LCD
  • Sygnalizacja optyczna
  • Sygnalizacja akustyczna
  • Funkcja testu

Opis

Wolnostojący czujnik czadu Eura CD-45A2 służy do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla w powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu bezpiecznego stężenia tego gazu.

Czujnik tlenku węgla Eura CD-45A2 jest niewielki gabarytowo, zamknięty w jednej obudowie. Zastosowano w nim zaawansowany technologicznie sensor elektrochemiczny oraz elektroniczny układ sterujący, pozwalające na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności przy małym poborze prądu. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu urządzenie generuje alarm akustyczny i optyczny oraz wyświetla stężenie na ekranie LCD.

Urządzenie posiada przycisk testu/restartu, sygnalizację zużycia baterii i sygnalizację uszkodzenia sensora. Do prawidłowego działania nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń i przewodów za wyjątkiem dwóch baterii zasilających 1,5V DC.

Czujnik czadu ustawia się na wysokości głowy (np. wysokość na jakiej powinien być ustawiony w sypialni to ok. 0,7 m, a w salonie 1,5 m od podłogi) w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo pojawienia się tlenku węgla.

Ponadto każdy egzemplarz czujnika czadu Eura CD-42A2 został indywidualnie przetestowany w polskim laboratorium, w specjalnej komorze pod kątem zadziałania alarmu optycznego i akustycznego, wywołanego obecnością tlenku węgla w atmosferze.

Sprawdź jak badamy czujniki czadu:

16:9 Image