Stacje bramowe wideodomofonów odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i wygody mieszkańcom. Firma Eura, będąca liderem w dziedzinie systemów wideodomofonowych, oferuje szereg wyjątkowych rozwiązań w swoich stacjach bramowych, które podnoszą standardy i spełniają różnorodne potrzeby klientów. 

Nasze innowacyjne rozwiązania

Kaseta zewnętrzna VDA-50C5 to urządzenie zaprojektowane do sterowania furtką i bramą, i w sposób wygodny i bezpieczny. Jedną z kluczowych cech tego rozwiązania są dwa wyjścia przekaźnikowe, które umożliwiają niezależne sterowanie dwoma różnymi urządzeniami. Co więcej, kaseta zewnętrzna VDA-50C5 zapewnia unikalną funkcję otwierania furtki i bramy za pomocą osobnych kodów. Dzięki temu użytkownicy mogą przydzielać różne kody dostępu dla furtki i bramy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa i kontroli nad dostępem do nieruchomości.

Szyfrator kasety zewnętrznej umożliwia wprowadzanie i zarządzanie kodami dostępu. Jest to wygodne rozwiązanie dla mieszkańców, którzy mogą przydzielić indywidualne kody dla swojej furtki i bramy. Pozwala to na łatwe monitorowanie i śledzenie, kto otworzył furtkę lub bramę w określonym czasie.
Kaseta zewnętrzna VDA-50C5 firmy Eura wyróżnia się nie tylko zaawansowanymi funkcjami, ale również wysoką jakością wykonania i trwałością. Jej solidna konstrukcja oraz funkcje zabezpieczeń chronią urządzenie przed warunkami atmosferycznymi i próbami manipulacji.


Kaseta zewnętrzna VDA-83A3
duży i wygodny szyfrator zapewnia użytkownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale również eliminuje obawy związane z przypadkowym wciśnięciem dwóch przycisków jednocześnie. Stacje bramowe są kluczowymi elementami systemów kontroli dostępu, wykorzystywanymi w różnych miejscach, takich jak biura, budynki mieszkalne, centra handlowe czy miejsca o wysokim natężeniu ruchu.

Jednak czasami istnieje ryzyko, że użytkownik może nieumyślnie wcisnąć dwa przyciski jednocześnie, co może prowadzić do błędów w systemie. Dzięki zaawansowanemu projektowi stacji bramowej VDA-83A3 firmy Eura, ten problem został skutecznie rozwiązany. Duży, ergonomiczny panel szyfratora zapewnia wygodę użytkowania i minimalizuje możliwość przypadkowego wciśnięcia dwóch przycisków naraz. Wyjątkowo precyzyjne rozmieszczenie przycisków eliminuje ryzyko pomyłek, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i skuteczność systemu kontroli dostępu.

 

Niezwykłą innowacją w produktach firmy Eura jest możliwość regulacji oka kamery w stacjach bramowych modeli VDA-21a3, VDA-23a3, VDA-24a3 i VDA-35a3. Ta zaawansowana funkcja wpływa nie tylko na wygodę użytkowania, ale również na bezpieczeństwo oraz efektywność systemów monitoringu. Regulacja oka kamery pozwala dostosować kąt widzenia kamery do indywidualnych potrzeb i warunków otoczenia. Użytkownik ma możliwość precyzyjnego dostosowania pozycji kamery, aby skupić się na określonym obszarze lub rozszerzyć pole widzenia. Ta elastyczność w zakresie monitorowania zapewnia większe poczucie kontroli i dostosowania systemu do zmiennych warunków. Jednak regulacja oka kamery to nie tylko kwestia wygody. Ta funkcja przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa, umożliwiając optymalne ustawienie kamery w celu monitorowania kluczowych obszarów. W przypadku stacji bramowych, regulacja oka kamery pozwala na skupienie się na wejściu do posesji, umożliwiając precyzyjne monitorowanie osób wchodzących i wychodzących oraz rejestrację zdarzeń.

Co nowego?

Firma Eura oferuje również stacje bramowe, które można zintegrować z systemem inteligentnego domu. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia zdalne sterowanie bramą i monitorowanie jej statusu za pomocą smartfona lub tabletu. Ta funkcja pozwala mieszkańcom na większą kontrolę nad dostępem do nieruchomości, nawet gdy są poza nią. Dzięki integracji z systemem inteligentnego domu, stacje bramowe firmy Eura umożliwiają łatwe zarządzanie dostępem i zapewniają wygodę użytkowania.

Podsumowując, stacje bramowe wideodomofonów firmy Eura są wyjątkowe ze względu na swoje innowacyjne funkcje. Od podstawowych rozwiązań, takich jak interkom audio, po zaawansowane stacje bramowe z monitorami wideo, czytnikami kart, funkcją nagrywania wideo i integracją z systemem inteligentnego domu, firma Eura oferuje szeroki zakres rozwiązań, aby spełnić różnorodne potrzeby klientów.

Dzięki tym wyjątkowym funkcjom, mieszkańcy mogą cieszyć się wyższym poziomem bezpieczeństwa, swobodą komunikacji i wygodą zarządzania dostępem do swoich nieruchomości. Stacje bramowe firmy Eura stanowią solidne i niezawodne rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność, aby zapewnić kompleksową ochronę i komfort w zakresie wideodomofonów.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj również