zestaw-żarówkaLED

Automatyka domowa sprawia, że pojawiają się możliwości zaspokojenia kolejnych naszych potrzeb. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technicznym w naszym domu, czasem nawet tym prostym i wcale nie takim kosztownym możemy zdecydowanie ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Zajmijmy się rozważeniem korzystania z niektórych pomieszczeń domowych, szczególnie tych służących do przechowywania, w których nie mamy naturalnego światła i jeśli nie zamontujemy odpowiedniego oświetlenia to znalezienie czegokolwiek będzie wymagało będzie latarki. Ciekawe rozwiązanie to zestaw El Home RCX-80C8, składający się z żarówki LED oraz gniazda, które są sterowane radiowo. Jak mogą one się przydać w Twoim domu?

Zdalnie sterowana żarówka w piwnicy

Zamontowanie zdalnie sterowanej żarówki LED w piwnicy to dobre rozwiązania, szczególnie dla osób, które bały się tam schodzić. Z pewnością dla wielu osób piwnica nie kojarzyła się nigdy z przyjemnym miejscem.  Zwykle w nich chłodno, gołe ściany i tylko góry przechowywanych przedmiotów, nie zawsze potrzebnych, których nie chcemy się pozbyć. Dzięki żarówce zdalnie sterowanej zapalimy światło jeszcze stojąc na parterze i będziemy mieć pewność, ze nie wchodzimy do ciemnego pomieszczenia, tylko jasnego w którym wszystko zobaczymy i łatwo znajdziemy. Dodatkowy plus to to, że jest to żarówka LED. Cechuje się ona zdecydowanie dłużą żywotnością niż zwykłe, a jak wiadomo w piwnicy żarówki lubią się przepalać, jak nigdzie – szczególnie gdy jesteśmy na dole, a z tą na pewno nas to nie spotka.

Żarówka zdalnie sterowana i gniazdo w pomieszczeniu gospodarczym

Pomieszczenia gospodarcze w naszych domach mają rozmaite zastosowania, jednak często nie są odpowiednio doświetlone. Żarówka LED sterowana pilotem radiowo świetnie sprawdzi się w takich miejscach. Dodatkowo jeśli zamontujemy tu znajdujące się w zestawie gniazdo, to będziemy mogli zdalnie sterować dowolnym, podłączonym do niego urządzeniem. Ilość gniazdek oczywiście możemy zwiększyć, a więc każdy z nas z pewnością znajdzie idealne zastosowanie dla tego rozwiązania w swoim pomieszczeniu gospodarczym.

Garderoba z produktem El Home

Kolejnym pomieszczeniem, które w większości domów nie posiada naturalnego światła, a z pewnością jest ono w nim potrzebne jest garderoba. Każda kobieta przyzna, ze wybieranie ubrać po ciemku jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, a na pewno zajmuje zdecydowanie więcej czasu. Dlatego montujemy w garderobie nasz zestaw, a w szczególności żarówkę. Zapalamy ją pilotem zaraz po przebudzeniu i po drodze do łazienki, a potem myjąc zęby spoglądamy na zawartość szafy i zastanawiamy się co na siebie włożymy, w ten sposób możemy zaoszczędzić czas, bo po porannej toalecie ubranie będzie już wybrane.

Czy zestaw El Home jest przydatny?

Z pewnością ma on wiele zastosowań i sprawdzi się w każdym domu. Niezaprzeczalną zaletą jest łatwość montażu. Żarówkę wkręcamy w gniazdo, a gniazdko wystarczy włożyć do gniazdka sieciowego. Prostota montażu i wygoda użytkowania jest tutaj największym atutem. Czasem zdalne uruchomienie jakiegoś urządzenia lub zapalenie światła jest dla nas niezwykle wygodne, więc z pewnością w krótkim czasie każdy znajdzie najlepsze zastosowania dla tego rozwiązania w swoim domu. Warto iść z duchem postępu i korzystać z rozmaitych rozwiązań automatyki domowej.

Sprawdź jak to działa:

Przeczytaj również