Akcesoria do wideodomofonów i domofonów

Wszystkie ceny są cenami sugerowanymi.

kamera cctvKamery CCTV

Profesjonalne kamery CCTV, idealnie współpracują z wybranymi modelami oferowanych przez nas wideodomofonów. Kamery można podłączyć do wideodomofonu w celu monitoringu zewnętrznych części posesji (oprócz standardowej kasety zewnętrznej z kamerą, która jest na wyposażeniu zestawu wideodomofonowego).

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy przetwornika (1/3" AI 600 linii TV) obraz ma bardzo dobrą jakość nawet przy słabym oświetleniu, natomiast diody na podczerwień umożliwiają ok. 20 metrową widoczność w zupełnej ciemności.

Kamery posiadają bardzo solidną, metalową, wandaloodporną i hermetyczną obudowę. Mogą być montowane na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu elektronicznej migawki, układu automatycznej kontroli wzmocnienia, automatycznej kompensacji światła wstecznego oraz balansu bieli obraz zawsze będzie wyświetlany w bardzo wysokiej jakości.

Dodatkowo funkcja Auto BLC poprawi jakość prześwietlonego obrazu natomiast funkcja Auto WB automatycznie dostosuje obraz do światła dziennego lub sztucznego.

rygielRygle elektromagnetyczne

Rygle elektromagnetyczne (elektrozaczepy) są niezbędnymi elementami systemów kontroli dostępu, systemów domofonowych i wideodomofonowych. Montowane są przy furtce i służą do jej zdalnego otwierania. Rygle są normalnie zamknięte, dopiero po podaniu napięcia następuje odblokowanie, które umożliwia otwarcie furtki.

katownikPłaskowniki i kątowniki do rygli

Płaskowniki i kątowniki (okucia) do rygli elektromagnetycznych wykonane są z ocynkowanej stali i występują w wersjach z przeznaczeniem do drzwi lewych i prawych.

innePozostałe akcesoria