Nagrody i wyróżnienia

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2023

Konsumencki Lider Jakości 2023

Pragniemy podziękować za kolejne wyróznienie. W 2023 roku zdobyliśmy złote godło Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Wideodomofony i domofony".

Każdego roku wyróżnienia przyznawane przez konsumentów, czyli przez Państwa są dla nas najważniejsze, bo to właśnie one są potwierdzeniem sensu naszej działalności. Dziękujemy za motywację do ciężkiej pracy na kolejny rok!

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2021

Konsumencki Lider Jakości 2021

Pragniemy podziękować za kolejne wyróznienie. W 2021 roku zdobyliśmy złote godło Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Wideodomofony i domofony".

Każdego roku wyróżnienia przyznawane przez konsumentów, czyli przez Państwa są dla nas najważniejsze, bo to właśnie one są potwierdzeniem sensu naszej działalności. Dziękujemy za motywację do ciężkiej pracy na kolejny rok!

Elektroprodukt roku 2016 - Magazynu Elektrosystemy

Elektroprodukt roku 2016 dla wideodomofonu IP WiFi IVP-01C7 Lupus

Czytelnicy magazynu Elektrosystemy dali nam powód do radości. Wideodomofon IP WiFi Eura IVP-01C7 Lupus został wybrany Elektroproduktem roku 2016 w kategorii systemy ochrony. Z pośród 1431 głosów oddanych przez czytelników w tej kategorii, aż 34% przypadło naszemu produktowi.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie jednoznaczne z motywacją do dalszego działania. Rozwijamy się po to by zapewnić Państwu najlepsze rozwiązania.

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2016

Konsumencki Lider Jakości 2016

Pragniemy podziękować za czwarte wyróżnienie z rzędu. W 2016 roku zdobyliśmy srebrne godło Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Czujniki czadu i dymy" oraz złote godło w kategorii "Domofony".

Każdego roku wyróżnienia przyznawane przez konsumentów, czyli przez Państwa są dla nas najważniejsze, bo to właśnie one są potwierdzeniem sensu naszej działalności. Dziękujemy za motywację do ciężkiej pracy na kolejny rok!

eura-tech pozytywna opinia cnbop-pib

Pozytywna opinia Techniczna CNBOP 0009/2015 dla czujników czadu Eura

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego – Państwowy Instytut Badawczy jest jednostką naukową, która rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku. Misją Instytutu jest zapewnienie i ciągłe podnoszenie bezpieczeństwa w Państwie, w zakresie ochrony przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego, ochrony ludności i obrony cywilnej.

W celu potwierdzenia wysokiej jakości i przydatności naszych urządzeń do stosowania w ochronie przeciwpożarowej przekazaliśmy dwa modele sygnalizatorów czadu Eura CD-28A2 i Eura CD-29A2 do kompleksowych badań CNBOP-PIB.

Kilkumiesięczna weryfikacja zakończyła się wydaniem pozytywnej opinii technicznej na temat przydatności naszych czujników tlenku węgla do stosowania w ochronie przeciwpożarowej. Opinia Techniczna CNBOP-PIB wraz z indywidualnym certyfikatem badania stanowią gwarancję niezawodności urządzeń.

Eura-Tech Gazela Binzesu 2015

Gazela Biznesu 2015

Nie zwalniamy tempa! Ponownie znaleźliśmy się w rankingu najdynamiczniej rozijających się małych i średnich firm tworzonym przez redakcję Pulsu Biznesu - Gazele Biznesu 2015.

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2015

Konsumencki Lider Jakości 2015

2015 rok przyniósł nam kolejne wyróżnienie, tym razem zostaliśmy odznaczeni srebrnym godłem Konsumencji Lider Jakości w kategori "Czujniki czadu i dymu".

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, które obok Opini Technicznej CNBOP-PIB jest kolejnym potwierdzeniem docenienia naszych starań wkładanych w rozwój standardów bezpieczeństwa i dostosowania urządzeń do Państwa potrzeb.

Jednocześnie godło przyznane w kolejnej kategorii odzwierciedla Państwa rosnące zaufanie do produktów marki "Eura" za co dziękujemy!

Eura-Tech Gazela Binzesu 2014

Gazela Biznesu 2014

Doskonały 2014 rok sprawił, że zostaliśmy umieszczeni w rankingu Gazele Biznesu obejmującym najdynamiczniej rozwijające się firmy. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw, a publikacja wyników odbywa się na łamach ogólnopolskiego dziennika "Puls Biznesu".

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku i od tego czasu co roku przyznawane są nagrody firmom wyróżniającym się na arenie polskiej przedsiębiorczości.

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2014

Konsumencki Lider Jakości 2014

Po raz drugi z rzędu domofony marki Eura zostały odznaczone godłem Konsumencki Lider Jakości. Powód do radości jest tym bardziej duży, ponieważ w stosunku do roku poprzedniego udało się zdobyć pierwsze miejsce mocno dystansując konkurencję.

Jak podaje dyrektor programu p. Grzegorz Kozicki: "Wszelkie prace związane z przygotowaniem i realizacją badań zostały w tym roku powierzone Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie. Dr Grzegorz Bryda, adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, stwierdził, że: „projekt badawczy Konsumencki Lider Jakości stanowi przykład badań, w których postawiono na rzetelność, obiektywizm i profesjonalizm”. Jeśli przekazujemy Laureatowi danej kategorii pełen raport badania, a tym samym rzetelność i obiektywizm wyników potwierdzony marką UJ, to przekazujemy informacje, które w najgorszym przypadku mogą się nie spodobać, ale których nie sposób podważyć. Stąd też moja pewność, iż wybór produktu oznaczonego godłem Konsumencki Lider Jakości jest właściwym wyborem."

Eura-Tech Bisnode Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej Bisnode 2013

Firma otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013. Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

Wyróżnienie przyznawane przez Bisnode we współpracy z Bisnode Polska, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. Możliwości jakie daje certyfikat:

  • minimalizacja ryzyka przy podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • szybka ocena kondycji firmy,
  • ustalenie dogodnych i bezpiecznych warunków udzielania kredytu kupieckiego.

Bardzo cieszymy się z otrzymania certyfikatu potwierdzającego naszą pozycję na rynku, z tego miejsca jednocześnie zapraszając wszystkich zainteresowanych do współpracy!

Eura-Tech Konsumencki Lider Jakości 2013

Konsumencki Lider Jakości 2013

Idea dostarczania zabezpieczeń domowych, w ramach filozofii "Bezpieczny dom" szybko zyskała Państwa przychylność, dzięki czemu otrzymaliśmy srebrne godło Konsumencki Lider Jakości 2013 w kategori domofony, które jest potwierdzeniem zaufania do naszych produktów.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze. Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości danej kategorii. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu.

Eura-Tech Rzetelna Firma

Rzetelna firma 2012

Od 2012 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Z programem Rzetelna Firma w każdej chwili, 24 godziny na dobę, dowiesz się, że nasza firma spełnia wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu. Jeśli chcesz zwiększyć szanse na zawarcie udanej transakcji, sprawdź Certyfikat Rzetelności firmy.

Wszystkie informacje potwierdzane są ciągle aktualizowanym Certyfikatem Rzetelności dostępnym na stronie programu.

Eura-Tech Firma Rodzinna Roku Newsweek

Firma Rodzinna roku 2011

W 2011 roku zostaliśmy docenieni przez tygodnik Newsweek, który umieścił nas w rankingu najszybciej rozwijających się firm rodzinnych.

W sytuacjach kryzysowych rodzinny charakter firmy może być jej największym atutem, to szansa na zdobycie doświadczenia i zyskanie uznania na rynku. "Newsweek" dostrzegł potencjał drzemiący w rodzinnych przedsiębiorstwach, ich przedstawicieli zaprezentował w specjalnym Rankingu Firm Rodzinnych, który ma na celu wyłonienie najszybciej rozwijających się rodzinnych biznesów w Polsce.

Konkurs zorganizowany został razem z wywiadownią Dun&Bradstreet przy pomocy Alior Banku. Projekt wspierają też partnerzy instytucjonalni – Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz PARP.

Eura-Tech Diameny Forbesa

Diamenty Forbesa 2010

W 2010 roku znaleźliśmy się na prestiżowej liście Diamentów Forbesa, wśród firm, które charakteryzują się rentownością, wysoką płynnością bieżącą i regularnymi płatnościami.

Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Analitycy i eksperci wywiadowni Bisnode Polska wyceniali przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i posiadanego know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia z kolei wrażliwości na zmiany sezonowe lub koniunkturalne, które wpływają na ich poziom. Poza tym firmy, które są nastawione na rozwój i dużo inwestują, mogą wykazywać niewielkie zyski.