Mini-alarmy i sygnalizatory wejść

Wszystkie ceny są cenami sugerowanymi.

mini alarmMini-alarmy

Mini-alarm wykorzystuje łącznik elektroniczny sterowany polem magnetycznym (kontaktron) do załączania sygnału akustycznego (alarmu) w momencie gdy oddalimy od siebie dwie części składowe.

Montaż polega na doklejeniu na dwustronnie przylepnej taśmie jednego elementu do drzwi lub okna i drugiego elementu do futryny lub ramy. W momencie otwarcia elementy rozłączą się i włączy się ustawiony przez nas sygnał dźwiękowy.

Mini-alarm idealnie nadaje się do zabezpieczenia domu, garażu, czy przyczepy campingowej. Nie wymaga żadnych połączeń kablowych, dzięki czemu jego instalacja jest błysakwiczna i bardzo prosta. Istnieje możliwość wyłączenia alarmu za pomocą przycisku umiejscowionego na obudowie.

mini alarmSygnalizatory wejść

Sygnalizator wejść z czujnikiem ruchu może służyć do alarmowania o pojawianiu się niepożądanych osób w miejscach chronionych lub powiadamiania o nadejściu osoby oczekiwanej przy wejściu.

Doskonale sprawdza się w sklepach, magazynach, biurach i warsztatach - w szczególności wszędzie tam, gdzie osoba monitorująca znajduje się w dużej odległości od strefy chronionej.

Mini-alarm idealnie nadaje się do zabezpieczenia w domu, garażu, czy przyczepie campingowej. Nie wymaga żadnych połączeń kablowych, dzięki czemu jego istalacja jest błsakwiczna i bardzo prosta. Istnieje mozliwość wyłączenia alarmu za pomocą przycisku umiejscowionego na obudowie.