O firmie

Eura-Tech Sp. z o.o. jest producentem i importerem innowacyjnych produktów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej. Od momentu założenia firmy w 1993 roku, działamy jako dystrybutor hurtowy, a od 2005 roku produkujemy towary pod własną marką Eura. Działania te doprowadziły nas na szczyt branżowej hierarchii. W ciągu kilku lat staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, która na trwałe zakorzeniła się w umysłach konsumentów.

W związku z dynamicznym rozwojem, w 2014 roku zmieniliśmy siedzibę firmy i wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy nową markę Eura Pro. 2015 rok przyniósł kolejne zmiany - zastąpiliśmy wysłużoną markę HS Product odświeżonym znakiem EL Home, który promuje proste urządzenia będące uzupełnieniem naszej oferty.

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej budowanej przez ponad dwie dekady, przez wykwalifikowanych przedstawicieli docierających do wszystkich zainteresowanych produktami Eura-Tech. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia dostępne są u klientów w całej Polsce i za granicą.

Wspieramy wszystkich naszych partnerów oferując im liczne materiały promocyjne oraz umożliwiając dostęp do w pełni działających tablic demonstracyjnych, które wykonujemy na indywidualne zlecenie.

Eura-Tech siedziba    Nasze markieura professional logo

Eura Pro została wprowadzona do sprzedaży w styczniu 2014 roku jako kompleksowe uzupełnienie oferty Eura-Tech. W odpowiedzi na oczekiwania profesjonalnych firm instalatorskich stworzyliśmy markę, która odpowiada najwyższym standardom jakości, a oferowane produkty są w stanie zabezpieczyć obiekty użyteczności publicznej, firmy, domy jednorodzinne, bloki, a nawet całe osiedla.

Wielolokatorskie systemy wideodomofonowe Eura Pro CAT5 oraz Eura Pro 2 Easy to idealny wybór na duże inwestycje, ponieważ pozwalają skomunikować i zabezpieczyć nawet po kilka tysięcy mieszkańców. Pod znakiem Eura Pro zdecydowaliśmy się również na dystrybucję polskich systemów alarmowych Genevo PRiMA, a pełnym uzupełnieniem oferty jest własny system monitoringu IP .

Zarówno systemy alarmowe jak i systemy monitoringu IP oferują możliwość zdalnej obsługi, co umożliwia podgląd zdarzeń praktycznie z każdego miejsca na świecie. Wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach z linii Eura Pro dają najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

Eura to flagowa marka firmy Eura-Tech, która skierowana jest do wszystkich wymagających użytkowników, którzy chcą kompleksowo zabezpieczyć swoje życie i mienie.

Od 2005 roku, czyli pojawienia się marki Eura na rynku ponad 1 000 000 urządzeń znalazło swoich nabywców. Grono zadowolonych użytkowników regularnie wzrasta, co tym bardziej motywuje nas do ciągłej pracy nad udoskonalaniem i uzupełnianiem portfolio produktowego. Dobierając urządzenia do oferty zawsze kładziemy nacisk na jakość i funkcjonalność, dzięki czemu z pełną odpowiedzialnością możemy zaświadczyć, że wszystkie nasze produkty spełniają europejskie normy i standardy.

W celu udzielenia gwarancji bezpieczeństwa naszym klientom, wszystkie produkty podlegają szczegółowej kontroli jakości. Szczególnie ważne są dla nas czujniki czadu, od których prawidłowej pracy zależy życie ludzkie, dlatego każdy egzemplarz tego urządzenia testowany jest w specjalistycznym laboratorium - zobacz więcej.

eura logo
el home logo

Marka EL Home na rynku pojawiła się w styczniu 2015 roku i zastąpiła wysłużoną już linię produktową HS Product.

EL Home to proste, z założenia nie dające się rozbudować urządzenia z zakresu automatyki i zabezpieczeń domowych, charakteryzujące się łatwością montażu i obsługi. Skierowane są do osób ceniących sobie przede wszystkim klasyczne rozwiązania. Uniwersalizm, którym kierują się projektanci pozwala uniknąć konieczności wyboru między wzornictwem a funkcjonalnością.

Zanim produkty EL Home trafią do domów naszych klientów przechodzą kontrolę jakości - tak jak w przypadku czujników czadu marki Eura, każdy detektor tlenku węgla EL Home przechodzi szczegółowe badanie - zobacz więcej.

Genevo to w 100% polskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące zaawansowane technologicznie urządzenia alarmowe, założone przez osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w branży elektronicznych urządzeń zabezpieczenia mienia i nowoczesnych technologii.

Bliski kontakt z wieloma profesjonalistami zajmującymi się instalacją systemów alarmowych, pozwolił na precyzyjne zidentyfikowanie obecnych potrzeb rynku zabezpieczeń. Dlatego właśnie za głównym celem firmy jest wdrożenie do seryjnej produkcji samodzielnie zaprojektowanych niezawodnych, łatwych w instalacji i przyjaznych w obsłudze elektronicznych urządzeń alarmowych.

Systemy alarmowe Genevo są idealnym uzupełnieniem oferty Eura Pro wypełniając lukę zabezpieczeń w zakresie ochrony mieszkań, domów, małych i średnich firm. W kwietniu 2017 roku przewidziany jest rynkowy debiut hybrydowej centrali PRiMA64, która będzie mogła bezprzewodowo realizować komunikację między swoimi modułami, co znacznie poszerzy możliwości zastosowania alarmów Genevo.

genevo logo
eura professional by cyfral logo

Cyfral to marka obecna na polskim rynku już od 30 lat. W swoim portfolio produktowym posiada analogowe i cyfrowe centrale domofonowe wraz z unifonami, zestawami dla domów jednorodzinnych, a także pełnym asortymentem akcesoriów elektroinstalacyjnych.

Marka Cyfral kojarzona jest przede wszystkim z panelemi central domofonowych, które wykonane są z profili aluminiowych i znajdują swoje zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym. Powierzchnie zewnętrzne central są zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych poprzez anodowanie aluminium a zastosowane elementy plastykowe charakteryzuje duża odporność na niskie i wysokie temperatury dlatego większość instalatorów tak chętnie sięga po urządzenia marki Cyfral.