Bezpieczny dom

bezpieczny dom logo

Bezpieczny dom to filozofia, która jest filarem wszystkich działań naszej firmy. Główną ideą jest uświadamienie naszych klientów o zagrożeniach jakie czyhają na nas każdego dnia. Kompleksowa automatyka i zabezpieczenia, pozwolą na stworzenie zróżnicowanych stref zaporowych w domu, dzięki czemu radykalnie wzrośnie poziom bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców.


Strefa 1 – obwodowa – obejmuje swym zasięgiem cały obiekt. Strefę zewnętrzną możecie Państwo zabezpieczyć m.in. produktami marki Jablotron (np. profesjonalnym systemem alarmowym Jablotron 100) lub docelowo systemami monitoringu marki Eura Professional.

Strefa 2 – wejścia – pozwala na kontrolowanie, kto jest wpuszczany na teren posesji. Aby zabezpieczyć tą strefę możecie Państwo zainstalować systemy marki Eura m.in. wideodomofonowy system 2easy lub domofonowy system z kontrolą dostępu.

Strefa 3 – wnętrza – monitorowana może być przez wiele urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Zabezpieczenie przed „nieproszonymi gośćmi” może zapewnić intuicyjny w montażu i obsłudze system alarmowy – Jablotron Azor, który świetnie sprawdza się w mieszkaniach.

Często dużo większym zagrożeniem, niż intruz w domu jest niepożądana emisja gazów np. gazu ziemnego z niesprawnej kuchenki, tlenku węgla wydzielającego się w procesie spalania przy użytkowaniu piecyków gazowych, kominków, itp., czy dymu podczas pożaru. Do zabezpieczenia się przed tymi zagrożeniami przeznaczone są oferowane przez nas sygnalizatory i wykrywacze gazów i dymu.

bezpieczny dom baner

Oprócz oferowanych zabezpieczeń za pomocą systemu czujek Eura, możecie Państwo zautomatyzować sterowanie różnymi urządzeniami elektrycznymi znajdującymi się w domu (np. automatyzacja działania oświetlenia, ogrzewania, itp.).

Eura-Tech dokłada wszelkich starań, aby zadbać o Państwa bezpieczeństwo, dlatego wszystkie oferowane urządzenia przechodzą szczegółową kontrolę jakości. Szczególny nacisk kładziemy na oferowane sygnalizatory czadu, z których każdy badany jest indywidualnie. Są one testowane w polskim, specjalistycznym laboratorium pod kątem poprawności wykrywania tlenku węgla. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która do każdej zbadanej sztuki dodaje certyfikat gwarantujący bezpieczeństwo i poprawne działanie danego czujnika czadu.

Powyższe przykłady to tylko część proponowanych przez nas rozwiązań. Wszystkie oferowane urządzenia podnoszą jakość Państwa życia i istnieje możliwość ich rozbudowy o dedykowane moduły. Eura-tech dostarcza kompleksowych rozwiązań w trosce o Państwa bezpieczeństwo.