Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń - Securex 2016


W dniach 25-28 kwietnia 2016 roku, w Poznaniu odbyła się XXI edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń – Securex 2016. Tegoroczna, rekordowa odsłona przyciągnęła niemal 300 wystawców z kraju i z zagranicy oraz blisko 30 tysięcy, w większości profesjonalnych uczestników. W tak ważnym dla branży wydarzeniu oczywiście nie mogło nas zabraknąć.

Na targach Securex firma Eura-Tech zaprezentowała swoje produkty po raz drugi z rzędu, co zostało dostrzeżone przez profesjonalistów, którzy byli pod wrażeniem szybkiego rozwoju naszej działalności dokonanego na przestrzeni ostatnich dwóch lat – za współpracę, która się do tego przyczyniła i miłe słowa - bardzo dziękujemy!

Tegoroczne stoisko wyposażone było w 7 sekcji ekspozycyjnych:

  • monitoring ip wi-fi,

  • kontrola dostępu,

  • wielolokatorskie systemy domofonowe - Cyfral,

  • wielolokatorskie systemy wideodomofonowe – Eura 2 Easy+,

  • jednorodzinny system widedomofonowy – Eura Connect,

  • systemy alarmowe – Genevo,

  • czujniki czadów.

Duze zdjecie
Największym zainteresowaniem cieszył się mocno zmodernizowany wielolokatorski system wideodomofonowy Eura 2 Easy + mogący obsłużyć nawet do 128 lokali. System ten doceniony został przede wszystkim za prostotę instalacji opierającą się na dwużyłowym połączeniu wszystkich elementów, wielofunkcyjność i możliwości pojemnościowe.

Na tegorocznej edycji targów zaprezentowaliśmy dwa premierowe systemy. Pierwszym z nich był jednorodzinny system wideodomofonowy Eura Connect, oferujący kilka modeli kaset zewnętrznych i monitorów, które można ze sobą konfigurować w dowolny sposób – co zostało docenione przez instalatorów.

Drugą premierą był mocno oczekiwany, bezprzewodowy system alarmowy - Genevo PRiMA64, który jak się spodziewano, po mocnym zeszłorocznym wejściu na rynek firmy Genevo, skupił zainteresowanie wszystkich odwiedzających. Potencjał hybrydowego systemu alarmowego Genevo PRiMA64 został doceniony przez Jury, które wyróżniło go w konkursie - Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016.

Podsumowiując, tegoroczną edycję targów możemy zaliczyć do bardzo udanych. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za liczne przybycie i zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują współpracą i obopólnym zyskiem. Do zobaczenia na kolejnej edycji targów Securex!


Zaproszenie na Międzynarodowe
Targi Zabezpieczeń - Securex 2016

Zaproszenie na Securex 2016

W związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym poszerzeniem się portfolio produktowego Eura-Tech, zdecydowaliśmy się na ponowne uczestnictwo w targach Securex w celu zaprezentowania naszej oferty szerszemu gronu odbiorców.

Na targach Securex 2016 po raz pierwszy będziemy mieć sposobność zaprezentowania Państwu zupełnie nowych rozwiązań, w tym: systemów wideodomofonowych - Eura 2 Easy+ oraz Eura Connect, hybrydowego systemu alarmowego Genevo PRiMA64, nowoczesnych urządzeń realizujących kontrolę dostępu, kamer IP Wi-Fi, systemów domofonowych Cyfral oraz czujników czadu posiadających pozytywną Opinię Techniczną CNBOP-PIB.

Serdecznie zapraszamy do Poznania w dniach 25-28 kwietnia 2016 roku, do odwiedzenia naszego stoiska (nr 58) w pawilonie 8A na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń - Securex 2016.


Eura-Tech głównym dystrybutorem
systemów alarmowych Genevo

eura-tech partnerem genevo

Mamy przyjemność poinformować, że podpisaliśmy umowę partnerską z Genevo, polskim producentem systemów alarmowych.

Genevo to nowe na rynku, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorostowo, założone przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń elektronicznych i ochrony mienia.

Poszerzenie naszej oferty produktowej o urządzenia marki Genevo, ma na celu promowanie zaawansowanej technologii, mającej przyczyniać się do podnoszenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowników oraz podnoszenie kwalifikacji Profesjonalistów zajmujących się instalacją systemów zabezpieczeń.

W celu przybliżenia możliwości i funkcjonalności systemów Genevo organizowane są cykliczne szkolenia produktowo-techniczne na które zapraszamy - zobacz więcej!