REJESTRATOR TURBO HD HIKVISION DS-7116HQHI-F1/N 16-kanałowy

Kod: H33E762 Model: DS-7116HQHI-F1/N EAN: Gwarancja: 24 miesiące - Producenta
REJESTRATOR TURBO HD HIKVISION DS-7116HQHI-F1/N 16-kanałowy
REJESTRATOR TURBO HD HIKVISION DS-7116HQHI-F1/N 16-kanałowy ico 0
1610 zł brutto

SUGEROWANA CENA DETALICZNA


Opis

TurboHD
HD-TVI to system pozwalający na transmisję i kodowanie obrazu o wysokiej rozdzielczości (maks. Full HD 1080p) z wykorzystaniem kabla koncentrycznego. Transmisja jest sygnałem analogowym o znacznie wyrazistszym i wierniejszym obrazie od pasma CVBS. Zaleta sygnału jest też brak opóźnień oraz prosta konfiguracja względem systemów IP.

FULL HD 1080p (HDTVI)
Analogowa transmisja sygnału Full HD 1080p, to nowa technologia HDTVI (High Definition Transport Video Interface), która umożliwia przesył sygnału na odległość nawet do 500 m po kablu koncentrycznym. Dzięki braku kompresji transmisja sygnału nie ma opóźnień, a niska częstotliwość zapewnia świetną wydajność względem odporności na zakłócenia elektromagnetyczne.

Obsługa, sterowanie i konfiguracja z wykorzystaniem kabla koncentrycznego
Sterowanie menu OSD kamer, może odbywać się za pomocą przewodu sygnałowego, który dzięki funkcjom dostępnym w rejestratorze pozwalają na konfiguracje i sterowanie PTZ (Pan, Tilt, Zoom).
Zastosowana technologia TurboHD umożliwia wykorzystanie przewodu sygnałowego do obsługi ustawień i konfiguracji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby użycia dodatkowego przewodu sterującego (RS485). Wykorzystanie jednego kabla koncentrycznego zarówno do transmisji jak i sterowania kamerami obrotowymi, pozwala na stosowanie tego typu rozwiązania w instalacjach już istniejących, bez zwiększania kosztów. Łatwość łączenia urządzeń w technologii Plug & Play oraz elastyczność rozwiązań, zapewniają przewagę nad konkurencyjnymi systemami, a zarazem zapewniają znakomitą jakość obrazu bez obciążania budżetu.

Inteligentne bezpieczeństwo
Urządzenie składa się z szeregu inteligentnych funkcji, zapewniających bezpieczeństwo, jak i dbałość o jakość transmisji. Technologie takie jak Smart Codec skupia się na kluczowym elemencie sceny, dostosowując parametry obrazu tak by był jak najlepszy, niwelując tym samym obciążenie związane z przechowywaniem danych pozostałej części rejestrowanego obrazu. Kolejno wartą nadmienienia technologią jest Smart Flow Control, która pozwala zachować najlepsze możliwe parametry transmisji danego sygnału, wraz z możliwością jego zdalnego podglądu. Specjalne funkcje pozwalają wykrywać zdarzenia, a jednocześnie identyfikować fałszywe alarmy, zmniejszając liczbę powiadomień. Jedną z takich funkcji jest detekcja wejścia w oznaczony obszar, lub jego opuszczenie - podobnie jak ma to miejsce przy przekroczeniu wyznaczonej linii. Gdy nastąpi takie zdarzenie, zostanie wywołany alarm, wywołujący akcje ze strony urządzenia, takie jak: rozpoczęcie nagrywania, powiadomienie e-mail.

Dostęp z pozycji smartfona lub tabletu
Istnieje możliwość zarządzania mobilnego z pozycji smartfona lub tabletu pojedynczą kamerą bezpośrednio z aplikacji iVMS 4500 lub pośrednio po podłączeniu do rejestratora będącego mózgiem większego systemu monitoringu.

Rozbudowany program CMS
Darmowa aplikacja CMS IVMS-4200 umożliwia zorganizowanie miejsca dozoru operatora systemu monitoringu, wraz z możliwością obsługi wielu monitorów, e-map, czy wyświetlania dziennika zdarzeń i alarmów.

Specyfikacja techniczna

Rejestrator  
Język menu Polski
Ilość obsługiwanych kanałów wideo 16x analogowych/Turbo-HD i 2x kamer IP (Maks. 1080p)
Ilość obsługiwanych kanałów audio Brak
Rodzaj kompresji wideo H.264, H.264+
Rodzaj kompresji audio Brak
Wyjścia wideo 1x VGA, 1x HDMI
Wyjścia audio 1x RCA (dwukierunkowe)
Podgląd obrazu 1536p, 1080p, 720p, VGA, WD1, 4CIF, CIF
Zapis obrazu 1536p, 1080p, 720p, VGA, WD1, 4CIF, CIF
Prędkość nagrywania 12 - 25 kl/s.
Zmienny (VBR) / Stały (CBR) bitrate 32 Kb/s ~ 6 Mb/s
Możliwość podłączenia wewn. dysków twardych x1 HDD SATA (Maks. 4TB)
Kompatybilność nośników danych HDD, E-SATA, NAS (NFS), SAn (iSCSI)
Porty zewnętrzne 2x USB 2.0
Wejścia / wyjścia alarmowe Brak
Interfejs sieciowy Ethernet 10/100/1000 Mb/s RJ-45
Protokoły sieciowe TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS,
DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI,
UPnP™, HTTPS,ONVIF
Podgląd zdalny / podgląd mobilny IE, Chrome, Firefox, Opera, Safrari
aplikacja mobilna
Obsługa kamer szybkoobrotowych PTZ Tak
Obsługa zdarzeń Brak
Tryb nagrywania Hamonogram (ciagłe, ruch i/lub we. alarm, mieszane), ręczny
Zoom cyfrowy Tak
Napięcie zasilania rejestratora 12 V DC
Pobór mocy rejestratora 15 W
Wymiary (W x SZ x G) 315 x 242 x 45 mm
Dodatki Brak
Wilgotność 10% ~ 90%
Temperaturowy zakres pracy -10ºC ~ +55ºC
Waga netto 1200 g